Botanicals Age Defying- Facial Scrub

Gençleştirici Peeling   Aloe – Kayısı Özü Kod: PF70102V2

A ve B vitamini içerir,yaşlanmayı ve kırışıklığı önler.Cildin ölü tabakasını soyarak temizler,canlılık ve parlaklık verir.Kayısı yağının en önemli özelliği cilt yaşlanmaları ve kırışıklıklarında etkili olmasıdır.Aloe doğal bir tahriş önleyicidir.Cildi korur,rahatlatır ve nemlendirir.


Uygulama Şekli:

Masaj yaparak uygulanır ve ılık su ile durulanır.Haftada 1 veya 3 kez uygulanır.

Botanicals Age Defying - Facial Scrub

Gençleştirici Peelıng   Aloe – Nar Özlü Kod: PF70107V2

Yüksek A vitamini içerir, ciltteki kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Cildin yağlanmasını önler ve gözenekleri temizler. İçeriğinde ki Aloe ile cildi korur, rahatlatır ve nemlendirir. Nar özü sayesin de sivilcelerin azalmasında etkilidir ve antiaging sağlar.


Uygulama Şekli:

Yüze masaj yaparak uygulanır ve ılık su ile durulanır. Haftada 1 veya en fazla 3 kez uygulanır.

Botanicals Whitening- Acne Facial Wash

Beyazlatıcı Akne Temizleyicisi   Buğday Ve Papatya Özlü Kod: PF70221

Akne temizleyicidir ve ayrıca makyaj temizleyici olarak da kullanılır. Buğday yağı: protein ve mineraller açısından çok zengindir,yüzün E vitamini ihtiyacını karşılar ve özellikle leke sorunu yaşayan ciltler için etkilidir. Hücre yenileyicidir. Papatya özü sayesinde de arındırıcı ve nemlendirici özelliği vardır.


Uygulama Şekli:

Islak yüze masaj yaparak uygulanır ve ılık su ile durulanır.

Botanicals Age Defying- Facial Cleanser

Gençleştirici Yüz Temizleme Jeli  Aloe – Nane Özlü Kod: PF70101V2

Yaşlanma önleyici yüz temizleme jeli,Cildi gençleştirir ve tazeler.İçeriğinde ki Aloe cildi korur ve nemlendirir.Nane yapraklarında bulunan mentol kan dolaşımını arttırır ve hücrelerdeki toksinlerin birikimini engeller.Yağlı ve Karma ciltler için nane özü oldukça faydalıdır.Organik,sağlıklı ve natural antiseptiktir.


Uygulama Şekli:

Islak yüze masaj yaparak uygulanır ve ılık su ile durulanır.

Botanicals Whitening - Facial Scrub

Beyazlatıcı Yüz Peelingi  Kayısı Özü – Aloe Kod: PF70209

Cildi besler, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Aloe doğal tahriş önleyicidir, cildi korur, nemlendirir. İçeriğinde ki Kayısı özü sayesinde cilt yaşlanmasında ve kırışıklıklarda etkilidir. Cildin ölü tabakasını soyarak temizler.


Uygulama Şekli:

Yüze masaj yaparak uygulanır ve ılık su ile durulanır.

Botanicals Whitening - Facial Clay masque

Beyazlatıcı Detoks Kil Maskesi    Avakado – Yeşil Çay Kod: PF70211

Siyah nokta ve yağ bezelerini temizler. Avakado, dokuların ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. İyi bir hücre koruyucu ve antioksidandır. Yeşil çay, kırışıklıkları azaltır ve oluşumlarının yavaşlatılmasına yardımcı olur.


Uygulama Şekli:

Cilde ince tabaka halinde göz ve dudak çevresine gelmeyecek şekilde sürülür, 10 dk bekletildikten sonra soyulur ve ılık su ile durulanır.

Botanicals Age Defying- Facial Clay Masque

Gençleştirici Kil Maskesi  Aloe – Nar Özlü Kod: PF70105

Derin temizleyici kil maskesidir. Ciltteki yağlanmayı dengeler, gözenekleri açar ve siyah noktaları temizler. İçeriğinde ki aloe cildi korur ve nemlendirir. Nar özüde sivilce oluşumunu engeller, azaltır ve antiaging sağlar. Zengin antioksidan içerdiğinden dolayı cildi derinlemesine temizler.


Uygulama Şekli:

Göz ve dudak çevresine sürmeden,ince tabaka halinde yüze sürülür.10 dk bekledikten sonra ılık su ile durulanır.

Botanicals Whitening- Facial Daily Wash

Beyazlatıcı Yüz Temizleme Jeli  Çay Ağacı – Gül Özlü Kod: PF70202

Günlük cilt temizleme ve yıkama jeli. Makyaj temizler, cildi nemlendirir, canlı ve parlak görünmesini sağlar. Çay ağacı yağı, cildin doğal parlaklığına kavuşmasına katkı sağlar. Mikrop öldürücü etkisi olan Gül yağı, cilde esneklik vermesinin yanı sıra, makyajı temizler, cildi canlandırıp gerginleşmesine yardımcı olur.


Uygulama Şekli:

Islak yüze masaj yaparak uygulanır ve ılık su ile durulanır.

Botanicals Age Defying- Facial Peel Off Masque

Gençleştirici Soyulan Yüz Maskesi  Aloe – Salatalık Özü Kod: PF70104V2

Yaşlanma önleyici ve soyulan yüz maskesidir. Sivilceleri önler ve kırışıklıkları giderir. Aloe doğal tahriş önleyicidir, cildi korur ve nemlendirir. İçerisinde ki Salatalık özü cildin nem oranını dengeler, yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Ciltteki sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur ve aknelerin küçülmesini sağlar, cildin rengini korur.


Uygulama Şekli:

Yüze ince bir tabaka halinde sürülür. 10 dk bekledikten sonra çene altından yukarı doğru soyularak temizlenir ve ılık su ile durulanır.

Botanicals Age Defying- Facial Lotion

Gençleştirici Yüz Losyonu  Aloe – Lavanta Kod: PF70106

Yaşlanma önleyici yüz losyonu.İçerdiği lavanta özü sayesinde cildin daha canlı ve parlak görünmesinisağlar.Tazelik kazanmasında ve cildin daha diri ve pürüzsüz görünmesinede de etkilidir.Aloe sayesinde de cildi doğal korumaya alır ve nem verir.


Uygulama Şekli:

Yüz ve boyun bölgesine pamuk yardımı ile sürülür.

Botanicals Whitening- Facial Toner

Beyazlatıcı Yüz Toniği Yeşil Çay – Gül Özü Kod: PF70215

Yağ dengeleyici toniktir. Cildi temizler, ciltteki yağ oranını dengeler, cildin naturel görünmesini sağlar. İçeriğinde ki gül özü ile cildi canlandırır ve sıkılaştırır. Yeşil çay sayesinde de kırışıklıkları azaltır ve oluşumlarını engeller.


Uygulama Şekli:

Yüz ve boyun çevresi pamuk yardımı ile temizlenir.

Facial mask & Avocado - Papaya

Yaşlanma Karşıtı Maske  Avakado – Papaya Kod: PF40103

İçerdiği avakado özü sayesinde dokuların ve cildin yenilenmesine yardımcı olur.İyi bir hücre koruyucu ve antioksidandır.Papaya ,güneş lekeri ve çillerin azalmasında etkilidir.Avakado-Papaya cilde elastikiyet kazandırır ve nemlendirir.Cildi besler,cildin genç ve sağlıklı görünmesini sağlar.


Uygulama Şekli:

Yüze masaj yaparak uygulanır, ılık su ile durulanır.

Facial Scrub & Grapeseed - Sugar Cane

Yaşlanma Karşıtı Yüz Peelingi Üzüm – Şeker Kamışı Kod: PF40102

Üzüm çekirdeği ve Şeker kamışı peelingi dir, hücre yenileyerek cildi güzelleştirir. Cildin ölü tabakasını soyarak temizler, cildi zararlı dış etkenlerden korur, sağlıklı, canlı ve genç görünmesini sağlar.


Uygulama Şekli:

Yüze masaj yaparak uygulanır ve ılık su ile durulanır.

Facial Lotion & Acai Berry - Rosehip Oil

Yaşlanma Karşıtı Losyon Böğürtlen – Kuşburnu Yağı  Kod: PF40105

İçeriğindeki Böğürtlen ve Kuşburnu yağı sayesinde yaşlanma ile gelişen kırışıklıkların görünümünü azaltır, ince çizgilerin oluşmasını engeller. Mükemmel bir leke temizleyicidir. E vitamini ile cilde gereken nemi sağlar. Cilde anında nüfuz eder ve canlanmasını sağlar. Dış etkenlere karşı kalkan görevi görür cildi kurutmaz ve soğuktan etkilenmesini engeller. Gereken nemi sağlar ve cilt hücrelerini harekete geçirir.


Uygulama Şekli:

Yüz ve boyun bölgesine pamuk yardımı ile sürülür.

Facial Cleanser & Lemon - Peppermint

Yaşlanma Karşıtı Yüz Temizleme Jeli Limon-Nane Özlü Kod: PF40101

Sıkılaştırıcı ve mikrop öldürücü özellikler içeren limon, zengin C vitamini deposu olduğu için cildi dış etkenlerden koruyup, cilt hücrelerinin yenilenmesine katkı sağlar. Ayrıca nane yapraklarında bulunan mentol kan dolaşımını arttırıp, hücrelerdeki toksinlerin birikimini engeller. Sağlıklı ve natural pürüzsüz bir görünüm sağlar.


Uygulama Şekli:

Islak yüze masaj yapılarak uygulanır ve ılık su ile durulanır.

Facial Toner & Rosemary - Cranberry

Gençleştirici Tonik Biberiye – Böğürtlen Kod: PF40104

İçeriğindeki biberiye ve böğürtlen yağları sayesinde kan dolaşımını hızlandırır, kılcal damarları açar. Doğal etkili bir toniktir. Cildi temizler, gözenekleri sıkılaştırır, sağlıklı ve canlı görünmesini sağlar.


Uygulama Şekli:

Yüz ve boyun bölgesine pamuk yardımı ile sürülür.