Site İle İlgili Fikri Mülkiyet Hakları

Belita Kozmetik internet sitesi fikri mülkiyet kanunlarının koruması altındadır. Sitenin her bileşeni (fotoğraflar, videolar, logolar, imajlar, yazılar, patentler, vs) Belita Kozmetik kendi mülkiyetidir, sadece ilgili fikri mülkiyet hakları doğrultusunda kullanılabilir. Belita Kozmetik sitenin kullanımı dışında baka bir lisans vermez. Bu sitede yeralan dokumanların yeniden üretimi kesinlikle özeldir. Sitenin kısmi veya bütün, herhangi bir sunum veya yeniden üretimi, ticari bir nedenden veya değil, kesinlikle yasaktır.Belita Kozmetik internet sitesinin yazılım bağlantıları sadece Belita Kozmetik’ın izni olan kurum tarafından yapılabilir. Belita Kozmetik, sitesinde bulunan içerik, reklam, ürün veya servis ile ilgili olan sorumluluklardan feragat edebilir.

Otorizasyon ile ilgili herhangi bir istek şu mail adresine gönderilmelidir: info@belitakozmetik.com İzinsiz kullanım ihlal takibati sayılacak ve suç olarak kabul edilecektir.

 

Bu Sitenin Kullanım Talimatlarının Değişimi

Belita Kozmetik, bu sitenin kullanım talimatlarını hukuksal açıdan veya kullanıcıların daha kolay kullanabilmesi için değiştirme hakkına sahiptir. Bu sitenin kullanımı ile ilgili yapılacak her türlü değişiklik sitenin kullanım talimatları kısmına eklenecektir.